domů    tisk    mapa stránek    email
Úvod|Reference a fotogalerie|Politika jakosti|Projekty, Inženýring|Poptávka|Kontakty
KONZULTACE A NÁVRH OPATŘENÍ VYŘÍZENÍ NA ÚŘADECH VYDÁNÍ ROZHODNUTÍ DODÁVKA A REALIZACE ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS
Kompletní zajištění na klíč
 
 
SIGNALIZAČNÍ HALOGENOVÉ SVĚTLO

obrazek191pomocny
Obj. č.
SHS 10 - 1.K - světlo
MUZ - malá uzamykatelná bedna
 
Světlo slouží pro zvýraznění dopravních značek, zábran, pro podélné uzávěry na pozemních komunikacích nebo na příčné uzávěry na chodnících. Světla jsou vyrobena z plastu s bezpečnostní parabolou a jsou osazena 12 V / 10 W žárovkou. Světla pracují v automatickém režimu a jsou na pájena 12 V baterií, která je umístěna v akubedně.

SIGNALIZAČNÍ HALOGENOVÁ SOUPRAVA

obrazek192pomocny
Obj. č.
MINI - HS10-3 trojsvětlo
MUZ - malá uzamykatelná bedna
 
Signalizační souprava je složena ze tří halogenových světel osazeným 12V / 10W žárovkami s napájecím a propojovacími kabely, je určena pro usměrňování provozu v příčných i podélných uzávěrách na pozemních komunikacích. Volba režimu umožňuje nonstop nebo noční provoz. Součástí soupravy je uzamykatelná akubedna na 12 V baterii a lze ji připevnit na profil průměru 43 mm nebo 40 x 40 mm.

SIGNALIZAČNÍ ZAŘÍZENÍ

obrazek193pomocny
Obj. č.
BHS10-10 - světelná souprava
VUZ - velká uzamykatelná bedna s řadičem
HMŘ230-10 - řadič
 
Signalizační zařízení tvoří 3 – 10 ks halogenových běžících světel osazeným 12 V / 10 W žárovkami s napájecím a propojovacími kabely. Souprava je určena pro usměrňování provozu v příčných i podélných uzávěrách na pozemních komunikacích až do délky cca 80 m. Součástí soupravy je uzamykatelná akubedna na 12 V baterii osazená řadičem, který ovládá funkci světel a volba režimu umožňuje nonstop nebo noční provoz. Světla se připevňují na profil průměru 43 mm nebo 40 x 40 mm. Celý sortiment Vám rádi pošleme.

SEMAFOROVÁ SOUPRAVA

obrazek194pomocny
Obj. č.
QA01
 
Signalizační zařizení usměrňuje provoz v jednom jízdním pruhu, je řizené krystalem a je napájeno akumulátorem 12 V/180 Ah, který zaručuje minimální bezchybný provoz 7 dní. Souprava může regulovat úsek dlouhý až 10 km a délka signálu "volno" a “stop” se může pohybovat v rozmezí 1-1000 vteřin bez použití spojovacího kabelu. V připadě nepřetržitého provozu se v noci automaticky zapne úsporný režim. Návěstidlo je vyrobeno z polykarbonátu, je nerozbitné, vodotěsné a odolné slunečnímu záření. Technické parametry zašleme na vyžádání.

STAVEBNÍ SVÍTILNA

obrazek256pomocny
Obj. č.
9G2HAg, r2BG
 
Kryt lampy je oboustranný, žluté nebo červené barvy, z netříštivého materiálu. Automatické zapínání světla při sešeřování (fotobuňka). Provoz je zajištěn dvěma běžnými 6V bateriemi. Slouží pro označování pracovních míst na pozemních komunikacích i mimo ně. Doba provozu: při blikání ccaa 1500 hodin, při stálém světle cca 400 hod.

RUČNÍ SVÍTILNA

obrazek257pomocny
Obj. č.
9HL140260
 
Svítilna je vyrobena z obalu odolného proti stříkající vodě, halogenová žárovka dává velkou intenzitu světla, kryt je žlutý, svítilna je vybavena nerozbitnou parabolou, na dvě běžné 6 V baterie. Možnost dodání barevných filtrů (červený, modrý, žlutý).

MAJÁK

obrazek258pomocny
Obj. č.
MAG 1 - 3
 
Majáky zvyšují bezpečnost vozidel na pozemních komunikacích, připevňují se pomocí magnetu přímo na střechu vozidla nebo pomocí nosičů na všechny typy vozidel. Maják je osazen halogenovou žárovkou 12 V / 55 W nebo 24V / 70 W. Kryty mohou být modré nebo oranžové, napájení je vedeno kabelem v délce 3 m univerzálním konektorem do auto-zásuvky nebo auto-zapalovače.

RUČNÍ NÁVĚSTIDLO

obrazek259pomocny
Obj. č.
STOP r,g
 
Ruční signalizační návěstidlo je určeno pro široké využití v dopravě, ve školách i na stavbách, je vybaveno odrazovou plochou červeným a zeleným světlem, zdrojem jsou 1.5 V baterie, dle přání jakékoliv nápisy.


GEFAB CS, spol. s r.o., Švédská 5, 620 00 Brno

tel.: 545 219 433, gsm: 608 449 825, fax.: 545 232 377, e-mail: gefab@gefab.cz

ID datové schránky: suwp6ph