domů    tisk    mapa stránek    email
Úvod|Reference a fotogalerie|Politika jakosti|Projekty, Inženýring|Poptávka|Kontakty
KONZULTACE A NÁVRH OPATŘENÍ VYŘÍZENÍ NA ÚŘADECH VYDÁNÍ ROZHODNUTÍ DODÁVKA A REALIZACE ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS
Kompletní zajištění na klíč
Nacházíte se: SKRYTÉ >

Odrazky (aktivní)

 
 
ODRAZKY NA SILNICI

obrazek198pomocny
Obj. č.
Art. 3004 - dočasné
Art. 3551,2 - trvalé
 
Odrazky se používají se na rozdělení jízdních pruhů, na zvýraznění vodících a odbočovacích pruhů nebo na mostech pro snadnější orientaci řidičů na cestách. Nabízíme dočasné nebo trvalé jednostranné i oboustranné odrazky v různobarevném provedení, všechny typy mají vysoký účinek odrazu světla. Reflektor je vyroben ze skleněných kuliček. Životnost trvalých odrazek je minimálně 5 let. Celý sortiment odrazek zašleme na vyžádání.

ODRAZKY NA SVODIDLA

obrazek199pomocny
Obj. č.
Art. 3240,1 - na silniční svodidla
Art. 3255,6 - na dálniční svodidla
Art. 5121,2 - na betonová svodidla
 
Odrazky se používají se na zvýraznění silničních nebo dálničních svodidel pro snadnější orientaci řidičů na cestách. Dodáváme jednostranné i oboustranné odrazky v různobarevném provedení, všechny typy mají vysoký účinek odrazu světla. Nově nabízíme i odrazky na betonová svodidla New Jersey. Reflektor je vyroben ze skleněných kuliček. Životnost trvalých odrazek je minimálně 3 roky. Celý sortiment odrazek zašleme na vyžádání.

ODRAZKY DO TUNELU

obrazek200pomocny
Obj. č.
8155,6 - modul 119
8255,6 - modul 220
 
SWAROLINE je moderní, účinný, dopravní optický a vodící systém, vyvinutý specielně pro tunely a podjezdy. Variabilita a stavitelnost celého systému je velice důležitá také pro vjezdy a výjezdy z tunelů, kde se oko nestačí dostatečně akomodovat při rychlé změně světla a tmy. Systém je složený z řídící jednotky, která ovládá světelné odrazky, osazené vysoce luminiscenčními diodami bílé, červené nebo žluté barvy a intenzita luminiscence je variabilní. To umožňuje také automatické přepínání z „denního módu“ (vyšší luminiscence) do „nočního módu“ (nižší luminiscence). Odrazky SWAROLINE mohou být napájeny pomocí klasické elektrické sítě nebo pomocí solární energie. Spotřeba proudu celého systému je velice nízká. Kompletní dokumentaci rádi zašleme.

PRUŽNÝ VÝSTRAŽNÝ MAJÁK

obrazek201pomocny
Obj. č.
T01 - prosvětlený
T02 - neprosvětlený
 
Jedná se o dopravní zařízení, které přispívá k bezpečnosti silničního provozu především dobrou viditelností a opakovatelnou deformovatelností – automobil i maják zůstávají po nárazu nepoškozené. Majáky jsou mrazuvzdorné, snadno se čistí a jsou opatřeny reflexními značkami C5a, C5b nebo C5c o průměru 600 mm a doplněné směrovou deskou Z4 z folie HI. Prosvětlená varianta je vybavena dvěma zdroji v podobě zářivek. Kde nelze upravit stavebně vozovku, doporučujeme použít pozinkovaný ostrůvek.


GEFAB CS, spol. s r.o., Švédská 5, 620 00 Brno

tel.: 545 219 433, gsm: 608 449 825, fax.: 545 232 377, e-mail: gefab@gefab.cz

ID datové schránky: suwp6ph